Reševalna služba

Zdravstveni dom Lenart

Reševalna služba

Dejavnost: Reševalna služba
Reševalci: Milan Sovič, zdravstveni reševalec-NPK, vodja reševalne službe; Matic Arnejčič, zdravstveni reševalec-NPK; Peter Čeh, zdravstveni reševalec-NPK; Dejan Ferk, zdravstveni reševalec-NPK; Gorazd Val Gauvin, zdravstveni reševalec-NPK; David Košnik, zdravstveni reševalec-NPK; Miran Pintarič, zdravstveni reševalec-NPK; Tomaž Stramec, zdravstveni reševalec-NPK; Damijan Škerget, zdravstveni reševalec-NPK; Ivan Turčin, zdravstveni reševalec-NPK; Tomi Fras, zdravstveni reševalec-NPK; Jure Šimek, tehnik zdravstvene nege; Jure Breznik, tehnik zdravstvene nege
Lokacija: Zdravstveni dom Lenart, Maistrova ulica 22, 2230 Lenart

Naročanje:

Telefonska številka za naročanje: 02 729 18 00
E-naslov: -
Dopoldan: -
Popoldan: -

Urnik:

DOPOLDAN POPOLDAN
PONEDELJEK - -
TOREK - -
SREDA - -
ČETRTEK - -
PETEK - -
Opomba: Ponedeljek-nedelja: 00:00-24:00 Reševalci opravljajo turnostno službo po v naprej določenem razporedu.
Malica: dop. 10:30 - 11:00, pop. 17:30 - 18:00

Sporočilo za javnost

ZDLENART 7 1600x1200ZDLENART 4 1600x1200V sredo, 6. novembra 2019, je na ploščadi pred Zdravstvenim domom Lenart potekala slovesnost ob otvoritvi novih prostorov Zdravstvenega doma Lenart v katerem se bodo izvajale aktivnosti preventivnih zdravstvenih programov v okviru Centra za krepitev zdravja (CKZ). Z izvedeno nadzidavo in prizidavo vhodnih prostorov z dvigalom in stopniščem je Zdravstveni dom Lenart pridobil dodatnih 398,7 m2 površin v neto vrednosti 299,81 m2. Slavnostna govornica je bila mag. Mojca Presečnik, vodja Službe za izvajanje kohezijske politike na Ministrstvu za zdravje. Praznovanje so pričeli že v dopoldanskih urah, ko so na novo urejeni zelenici pred ZD otroci iz vrtca in Osnovne šole Lenart posadili sadiko lovorikovca, kot simbol življenja in medgeneracijskega povezovanja, po eno so posadili tudi uporabniki lenarške enote VDC Polž Maribor in starejši iz Doma Sv. Lenarta s pomočjo zdravnika Rafka, nosoroga, maskote ZD Lenart.

Izjava za javnost

Nagovor direktorja Jožefa Krambergerja na slovesnosti