Dežurna zdravniška služba

Od ponedeljka do petka: 21:00 - 7:00.
Sobota: 7:00 - 7:00.
Nedelje in prazniki: 00:00 - 24:00
Zdravniki v dežurni službi opravljajo dežurstvo po v naprej določenem razporedu.

Denis Rituper, dr. med. spec. druženske medicine
mr. (Republika Hrvaška) Sebastijan Piberl, dr. med., spec. splošne medicine in spec. urgentne medicine
Bojana Davidović, dr. med., spec. družinske medicine
Gregor Emeršič, dr. med.
Nina Preskar, dr. med., spec. družinske medicine
Aleš Ranđelović, dr. med. spec. družinske medicine
Dragana Rmuš, dr. med. spec.
Jurica Ferenčina, dr. med. spec.
Ivan Mitrović, dr. med. spec. družinske medicine
Ksenija Ljubojevič-Džaferovič, dr. med., spec. družinske medicine
Miha Lukač, dr. med. spec. družinske medicine
Mik Rebernik, dr. med., spec. družinske medicine

Sporočilo za javnost

ZDLENART 7 1600x1200ZDLENART 4 1600x1200V sredo, 6. novembra 2019, je na ploščadi pred Zdravstvenim domom Lenart potekala slovesnost ob otvoritvi novih prostorov Zdravstvenega doma Lenart v katerem se bodo izvajale aktivnosti preventivnih zdravstvenih programov v okviru Centra za krepitev zdravja (CKZ). Z izvedeno nadzidavo in prizidavo vhodnih prostorov z dvigalom in stopniščem je Zdravstveni dom Lenart pridobil dodatnih 398,7 m2 površin v neto vrednosti 299,81 m2. Slavnostna govornica je bila mag. Mojca Presečnik, vodja Službe za izvajanje kohezijske politike na Ministrstvu za zdravje. Praznovanje so pričeli že v dopoldanskih urah, ko so na novo urejeni zelenici pred ZD otroci iz vrtca in Osnovne šole Lenart posadili sadiko lovorikovca, kot simbol življenja in medgeneracijskega povezovanja, po eno so posadili tudi uporabniki lenarške enote VDC Polž Maribor in starejši iz Doma Sv. Lenarta s pomočjo zdravnika Rafka, nosoroga, maskote ZD Lenart.

Izjava za javnost

Nagovor direktorja Jožefa Krambergerja na slovesnosti