Vstop v našo stavbo je mogoč samo po predhodni telefonski najavi na 02 729 18 11 ali telefonski številki ambulante izbranega zdravnika / zobozdravnika. Obveščamo vas, da v času dopustov, torej od junija do konec septembra, splošni zdravniki delajo po spremenjenem delovnem času. Pacienti naj se za za točen delovni čas ambulante obrnejo na sprejem zdravstvenega doma. Paciente obveščamo, da delajo zobozdravstvene ordinacije
 po spremenjenem režimu. V kolikor ste imeli termin pregleda v času razglešene epidemije, vas prosimo, da počakate, da vas POKLIČEMO in vam sporočimo nov termin za pregled.

Vsi termini so do nadaljnega odpovedani.
Hvala za razumevanje.

NAVODILA IN OBRAZCI

DOPIS - PRIPOROČILA ZA OBRAVNAVO PACIENTOV V VSEH DEJAVNOSTIH NA PRIMARNEM NIVOJU V FAZI UMIRJANJA EPIDEMIJE

VPRAŠALNIK ZA PREVERJANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA PACIENTOV PRED OBRAVNAVO V AMBULANTI* (vsa vprašanja se nanašajo tudi na obdobje preteklih 14 dni):

ODJAVNI OBRAZEC POTRJENEGA PRIMERA OKUŽBE S SARS-CoV-2

Ultrazvok abdomna

Zdravstveni dom Lenart

mag (R HR). Jamal Naji, dr. med., spec. spec. rentgenolog

Dejavnost: Ultrazvok abdomna (trebuha)
Darinka Breznik, s.m.s.
Lokacija: Zdravstveni dom Lenart, Maistrova ulica 22, 2230 Lenart

Naročanje:

Telefonska številka za naročanje: 02 729 18 65
Spletni obrazec za naročanje: klikni tukaj
E-naslov: -
Dopoldan: -
Popoldan: 02 729 18 65

Urnik:

DOPOLDAN POPOLDAN
PONEDELJEK - 15:00 - 21:00
TOREK - -
SREDA - 15:00 - 21:00
ČETRTEK - -
PETEK - 15:00 - 19.00
Opomba: Ob petkih pop od 15.00 do 19.00, glede na dolžino čakalne dobe
Malica: dop. -, pop. 17:30 - 18:00

Čakalna doba (v dnevih):

Zelo hitro: 12
Hitro: 45
Redno: 62

Naročanje osebno ali po telefonu: 02 729 18 11 ali  02 729 18 65 ob delovnikih ali po pošti na naslov Zdravstveni dom Lenart, Maistrova ulica 22, 2230 Lenart, naročanje preko povezave https://narocanje.ezdrav.si. Čakalno dobo preveri na povezavi  https://cakalnedobe.ezdrav.si

ODGOVORNE OSEBE ZA NAROČANJE: ambulantne MS/ZT iz seznama.

Navodilo:
*Vaš zdravnik vas je poslal na UZ pregled trebuha. To je preiskava pri kateri vas bo zdravnik s posebno sondo, s katero drsi preko kože trebuha pregledal notranje trebušne organe.
Če vas je zdravnik poslal na UZ jeter, žolčnika in trebušne slinavke, ne smete štiri ure pred preiskavo nič jesti, pijete lahko le vodo. Na ta način bodo notranji organi vidni in žolčnik bo razprt.
Kadar še vaš zdravnik želi UZ sečnih izvodil, sečnega mehurja in prostate, morate dve uri pred pregledom spiti 1liter do 1,5 litra čaja ali vode in ne smete hoditi na vodo. Tako, da bo sečni mehur poln in lepo viden.
OB UPOŠTEVANJU TEH NAVODIL BO PREISKAVA USPEŠNA IN JE NE BO POTREBNO PONAVLJATI.