Svet zaposlenih za zavod

Ustvarjeno: 05 avgust 2014
Večer - Stran: PODRAVJE

Svet zaposlenih za zavod

Predsednik sveta delavcev v Zdravstvenem domu Lenart Began Muković, dr. med., pravi, da glede statusa zavoda ostaja veljaven spomladanski sklep tega sveta: "Z njim smo jasno izrazili, da od občin pričakujemo, da bo zdravstveni dom organizacijsko ostal nespremenjen in da je podeljevanje koncesij stvar prihodnosti. Tudi svet zavoda je potrdil, da naj za zdaj ostane tako, kot je. Tudi od direktorja oziroma delodajalca ni nobenih zahtev, da bi bilo treba karkoli spremeniti." Muković pravi, da so dosedanjega direktorja podprli pri novi kandidaturi, "ker je bil edini kandidat, ki je izpolnjeval vse osnovne in posebne pogoje". In da pri sindikalnih predstavnikih ni bilo nobenih predlogov, naj ravnajo drugače.
Darja Lukman Žunec