Zaključna prireditev 35. tekmovanja za čiste zobe ob zdravi prehrani

Ustvarjeno: 26 junij 2018

V torek, 5. junija 2018, smo se z zmagovalnim razredom v podravski regiji (4. a razred OŠ Voličina z razredničarko Natašo Herga Kosi) in drugim najboljšim na šoli (3 .a razred OŠ Voličina z razredničarko Silvo Potočnik) skupaj z zobozdravnico Majo Iljaž, vodjo zobozdravstvenega tima, zobno asistentko Biserko Jaušovec, vodjo sesterskega zobozdravstvenega tima in Ksenijo Škerbot iz zobnega kabineta odpravili na zaključno prireditev tekmovanja Za zdrave zobe ob zdravi prehrani, ki je bilo v hali Tivoli. Kar 3000 se nas je zbralo, prišel nas je nagovorit tudi predsednik države Borut Pahor. Zabavali so nas Čuki, državne prvakinje v ritmični gimnastiki Zala, Dunking Devils, skratka imeli smo se super lepo! Po prireditvi smo obiskali še ZOO Ljubljana, kjer smo lahko božali kače, podgane in sikajoče ščurke iz Madagaskarja, ogledali smo si tudi druge živali. Naš dan je bil zelo zanimiv, sončen in deževen, prepevali Zobno himno, veliko smo se nasmejali, saj imamo najlepše zobe.